Hotelová škola Vincenze Priessnitze a Obchodní akademie Jeseník
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pátek 23.6.2017
Nepřítomné třídy0123456789
H1BVýlVýlVýlVýlVýl
H3APraxPraxPraxPraxPrax
H3BPraxPraxPraxPraxPrax
OA3PraxPraxPraxPrax
Nepřítomní učitelé0123456789
Baďura Pavel..KnePau------
Grossová Lea....-..
Holeňová Markéta....KOR..
Hégr Kamil..-Vid..----
Ozsvaldová Alena..-..--
Procházka Petr--------
Zbranková Zuzana........----
Sklářová Dana-------
Změny v rozvrzích učitelů:
Gambová Lucie1. hododpadáANJH3A (a)
2. hododpadáANJH3A (a)
3. hododpadáANJH3B
4. hododpadáANJH4Bzrušeno
Chromková Jana1. hodnavíc TPPH2B(T17)
Knedla Lubomír0. hododpadáCJLOA2zrušeno
1. hodsupl. (Bad)CJLOA2(tv1)
2. hododpadáCJLH1B+
3. hododpadáLTVH3A
4. hododpadáLTVH3B
Koryťáková Jarmila0. hododpadáZSVH4B+zrušeno
2. hododpadáRUJOA4 (a)zrušeno
3. hodsupl. (Hol)RUJH2A(T14)
Krzystková Aneta1. hododpadáMATH1B+
2. hododpadáMATOA3+
Pillichová Jana0. hodpřesun >>EKLH2Ana 2. hod
2. hodpřesun <<EKLH2A(T14)z 0. hod
Prokop Ivan0. hodpřesun >>ZSVH2Bna 2. hod
2. hodpřesun <<ZSVH2B(T9)z 0. hod
3. hododpadáZPVH1B+
Paulová Jana1. hododpadáSTAOA3
2. hodsupl. (Bad)EKPOA2(tv1)
3. hododpadáEKOOA3
4. hododpadáMAROA4zrušeno
Šimek Ivo1. hododpadáANJH4Azrušeno
2. hododpadáANJH4Azrušeno
3. hododpadáANJOA4zrušeno
Vidláková Zuzana1. hododpadáPEKOA4zrušeno
3. hodsupl. (Heg)EUCOA2(T19)
Zbranková Zuzana0. hododpadáTEAH1B
Sklářová Dana0.-6. hod Obecný pedagogický dozor
Změny v rozvrzích tříd:
H1B0.-4. hod Výlet
H2A0. hodEKLpřesun >>na 2. hod
2. hodEKL(T14)přesun <<Pillichová Janaz 0. hod
2. hodEKPodpadá(Zbr)
3. hodRUJ(T14)suplujeKoryťáková Jarmila(Hol)
H2B0. hodZSVpřesun >>na 2. hod
1. hodTPP(T17)navícChromková Jana
1. hodANJodpadá(Hol)
2. hodZSV(T9)přesun <<Prokop Ivanz 0. hod
2. hodANJodpadá(Hol)
H3A0. hodZCRodpadá(Bad)
0.-4. hod praxe
H3B0.-4. hod praxe
H4A0. hodZSVodpadá(KOR)
1. hodANJodpadá(Šim)
2. hodANJodpadá(Šim)
3. hodPRVodpadá(Zbr)
4. hodRUJodpadá(Gro)
H4B0. hodZSVodpadá(KOR)
1. hodIKTodpadá(Heg)
2. hodNEJodpadá(OZS)
3. hodPRVodpadá(Zbr)
4. hodANJodpadá(Gam)
OA20. hodCJLodpadá(Kne)
1. hodCJL(tv1)suplujeKnedla Lubomír(Bad)
2. hodEKP(tv1)suplujePaulová Jana(Bad)
3. hodEUC(T19)suplujeVidláková Zuzana(Heg)
OA31.-4. hod praxe
OA41. hodPEKodpadá(Vid)
2. hodRUJaodpadá(KOR)
2. hodNEJbodpadá(OZS)
3. hodANJodpadá(Šim)
4. hodMARodpadá(Pau)