Hotelová škola Vincenze Priessnitze a Obchodní akademie Jeseník
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 23.10.2017
Nepřítomné třídy0123456789
H2A
H3A
H3B
H4A
H4B
Nepřítomní učitelé0123456789
Gambová Lucie-SedZbr-..--..
Grossová Lea-----..OZS-
Hégr KamilPil--BadKne---
Chromková Jana........----
Koryťáková JarmilaŠim
Krzystková Aneta-
Ozsvaldová Alena..
Pillichová Jana..
Prokop IvanPauVid---..Zbr....
Zbranková Zuzana..
Změny v rozvrzích učitelů:
Baďura Pavel4. hodsupl. (Heg)TOSH2B(T15)
Chromková Jana1.-7. hod Obecný pedagogický dozor
Knedla Lubomír5. hodsupl. (Heg)CJLH2B(T15)
7. hododpadáCJLH2A (ab2)+
Koryťáková Jarmila5. hododpadáRUJOA1 (d)+zrušeno
Krzystková Aneta6. hod Obecný pedagogický dozor
Ozsvaldová Alena7. hodspojeno (Gro)NEJH3B (b)+(T9)
Pillichová Jana1. hodsupl. (Heg)NAPH1A(T20)
3. hod Obecný pedagogický dozor
Paulová Jana1. hodsupl. (Pri)EKOOA4(tv2)
Sedlářová Miroslava2. hodsupl. (Gam)UCEH4A(T1)
6. hododpadáOBKH2A (ab2)+
Šimek Ivo5. hodnavíc ANJOA1(T12)
6. hodsupl. (KOR)ANJOA1 (c)+(T20)
Vidláková Zuzana2. hodsupl. (Pri)EUCOA4(tv2)
Zbranková Zuzana3. hodsupl. (Gam)PRVH4B(T7)
7. hodsupl. (Pri)PRVH4A(tv2)
6. hod Obecný pedagogický dozor
Změny v rozvrzích tříd:
H1A1. hodNAP(T20)suplujePillichová Jana(Heg)
5. hodRUJdodpadá(KOR)
6. hodANJc(T20)suplujeŠimek Ivo(KOR)
6. hodNEJoa1odpadá(OZS)
8. hodANJbodpadá(Gam)
H2A1.-7. hod Akce školy
H2B4. hodTOS(T15)suplujeBaďura Pavel(Heg)
5. hodCJL(T15)suplujeKnedla Lubomír(Heg)
H3A3. hod Akce školy
H3B7. hodNEJb(T9)spojíOzsvaldová Alena(Gro)
3. hod Akce školy
H4A2. hodUCE(T1)suplujeSedlářová Miroslava(Gam)
7. hodPRV(tv2)suplujeZbranková Zuzana(Pri)
6. hod Akce školy
H4B3. hodPRV(T7)suplujeZbranková Zuzana(Gam)
8. hodTEVodpadá(Pri)
9. hodTEVodpadá(Pri)
6. hod Akce školy
OA15. hodANJ(T12)navícŠimek Ivo
5. hodRUJdodpadá(KOR)
6. hodANJc(T20)suplujeŠimek Ivo(KOR)
6. hodNEJoa1odpadá(OZS)
OA36. hodRUJaodpadá(Gro)
7. hodNEJb(T9)spojíOzsvaldová Alena(Gro)
OA41. hodEKO(tv2)suplujePaulová Jana(Pri)
2. hodEUC(tv2)suplujeVidláková Zuzana(Pri)
Pedagogický dohled u třídy:
H2A, 1.-7.hod - Chromková Jana
H3A, 3.hod - Pillichová Jana
H3B, 3.hod - Pillichová Jana
H4A, 6.hod - Krzystková Aneta
H4B, 6.hod - Zbranková Zuzana